3-may kuni Fly Khiva aviakompaniyasi Tbilisiga muntazam parvozlarni yo‘lga qo‘yganini mamnuniyat bilan ma’lum qilamiz! Endi Toshkent va Gruziya poytaxti o‘rtasida sayohat qilish yanada qulayroq bo‘ldi.
August 4, 2025
Gruziya yanada yaqinlashdi.
Fly Khiva aviakompaniyasi Tbilisiga muntazam parvozlarni amalga oshirishni boshlaganini mamnuniyat bilan ma’lum qilamiz! Endi Toshkent va Gruziya poytaxti o‘rtasida sayohat qilish yanada qulaylashdi.
Parvozlar haftasiga ikki marta - chorshanba va shanba kunlari qulay Boeing 757-300 samolyotlarida amalga oshiriladi.
Shuningdek, may oyining oxiridan boshlab biz Qora dengizdagi mashhur kurort - Batumiga parvozlarni yo‘lga qo‘ymoqdamiz. Parvozlar payshanba va yakshanba kunlari amalga oshiriladi.
Gruziya - Fly Khiva yo‘nalish tarmog‘idagi birinchi xalqaro yo‘nalishlardan biri. Biz yo‘lovchilarimiz uchun yangi ufqlarni ochayotganimizdan va qulay sayohatlar uchun yanada ko‘proq imkoniyatlar yaratayotganimizdan faxrlanamiz.

Запуск рейса Ташкент Тбилиси – начало мая
Рады сообщить, что 3 мая авиакомпания Fly Khiva запустила регулярные рейсы в Тбилиси! Теперь путешествовать между Ташкентом и столицей Грузии стало ещё удобнее.
August 4, 2025
Грузия стала еще ближе.
Мы рады сообщить, что Fly Khiva начала выполнение регулярных рейсов в Тбилиси! Теперь путешествовать между Ташкентом и столицей Грузии стало ещё удобнее.
Рейсы выполняются дважды в неделю — по средам и субботам на комфортабельных воздушных судах Boeing 757-300.
Также с конца мая мы запускаем рейсы в Батуми — популярный черноморский курорт. Полёты будут осуществляться по четвергам и воскресеньям.
Грузия — одно из первых международных направлений в маршрутной сети Fly Khiva. Мы гордимся тем, что открываем для наших пассажиров новые горизонты и создаём ещё больше возможностей для комфортных путешествий.